Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł
Wyszukaj książkę:
Jesteś tutaj:   Katalog / Czwarta Strona / Sadie
 

Sadie

Cena: 36,90 zł
Ilość:
Wyślemy w ciągu 48h
Koszt dostaw:

Poczta Polska: dostawa gratis!
Kurier: 13 zł
ISBN: 978-83-66278-10-3
Ilość stron: 321
Oprawa: miękka
Data premiery: 2019-10-16
Rok wydania: 2019
 

Sięgnij po thriller, który zmrozi krew w Twoich żyłach! Poznaj jedną z najpopularniejszych amerykańskich powieści roku 2018. Nominowana do Goodreads Choice Awards zajęła 2. miejsce na liście Best YA Fiction.

Sadie nie ma łatwego życia. Dorastając bez rodziców, wychowuje swoją siostrę Mattie i choć życie ich nie rozpieszcza, najgorsze dopiero nadejdzie.

Kiedy Mattie zostaje znaleziona martwa, cały świat Sadie się rozpada. Po nieudanym dochodzeniu policyjnym jest zdeterminowana, aby znaleźć zabójcę i wymierzyć mu sprawiedliwość.

West McCray, który prowadzi audycje radiowe poświęcone małym, zapomnianym miasteczkom w Ameryce, podsłuchuje historię Sadie na zapyziałej stacji benzynowej. Dziennikarz wkrótce zaczyna mieć obsesję na punkcie odnalezienia dziewczyny, która zaginęła w trakcie poszukiwań mordercy swojej siostry. Nagrywa podcast, w którym relacjonuje, jak podąża śladami Sadie, starając się odkryć jej losy i odnaleźć ją samą, zanim będzie za późno.

Tłumaczenie: Anna Tomczyk

Recenzje:

To opowieść o tym, jak bolesne doświadczenia kształtują osobowość człowieka. Historia Sadie pokazuje, jak niewiele trzeba, żeby zdewastować dziecięcą duszę i jakie piętno pozostawiają po sobie demony przeszłości. Przerażająca powieść przesiąknięta smutkiem, ale jednocześnie pełna miłości, odwagi i determinacji. Nie potrafię o niej zapomnieć.

Paula Sieczko, Rude recenzuje

Posłuchaj opowieści o Sadie i Mattie, i poznaj ich rozpaczliwą tajemnicę w podcaście Dziewczyny! Ta książka przeraża i smuci, ale wciąga jak diabli! Nie sposób odłożyć jej na bok, nie sposób odwrócić wzroku!

Olga Kowalska, WielkiBuk.com

Jak wybaczyć wyrządzone krzywdy ludziom, którzy mieli cię chronić? Co, gdy ostatecznym rozwiązaniem staje się zemsta, będąca próbą odnalezienia samej siebie? Kroczenie śladami Sadie jest jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem bólu, smutku i żalu: emocji niedających się okiełznać jeszcze długo po zakończeniu lektury. Doskonale skonstruowana, pochłania i szokuje czytelnika! Takie historie dzieją się naprawdę.

Łukasz Chmara, Talkincloud

Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 25
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na

All rights reserved 2013 Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.