Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Warto żyć. Warto kochać

Warto żyć. Warto kochaćWydawnictwo Poznańskie serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z literaturą, muzyką i... medycyną.

Wydarzenie prezentujące książkę „Warto żyć” Piotra Pajączkowskiego oraz pogadanka na temat stwardnienia zanikowego bocznego odbędą się 14 lutego 2017 r., o godz. 18.00, w Auli Artis Collegium Da Vinci, przy ul. Kutrzeby 10 w Poznaniu.

Podczas spotkania Wojciech Pszoniak przeczyta fragmenty książki „Warto żyć" Piotra Pajączkowskiego, zmagającego się od lat z nieuleczalną chorobą – stwardnieniem zanikowym bocznym (łac. SLA, ang. ALS).

Celem wydarzenia jest zwrócenia uwagi społeczeństwa na niepokojący wzrost zachorowań na tę nieuleczalną chorobę neurologiczną, na problemy, zmagania medycyny i ludzi dotkniętych SLA.

Wydawnictwo Poznańskie ma nadzieję, że prezentacja wydanej niekomercyjnie książki „Warto żyć", wypowiedź neurologa dr n. med. Danuty Lenart-Jankowskiej i muzyka w wykonaniu Witka Łukaszewskiego z zespołem, będą wieczorem nie tylko zadumy nad zagrożeniami, ale też okazją do optymistycznej refleksji i nadziei tkwiącej w miłości.

Anna Dymna stwierdziła, że autor książki „udowadnia, że radość, miłość, wolność nosi się w sobie i nikt nam nigdy tego nie może zabrać. Ani żaden wróg, ani najgorsza choroba”.

Sam Piotr Pajączkowski napisał w książce: „ALS, jak diabeł święconej wody, boi się miłości, uczucia, ciepła rodzinnego, cierpliwości i zrozumienia. Z tym materiałem można by Giewont do Sopotu przenieść, wystarczy tylko spróbować”.

Wieczór poprowadzi Pani Monika Stachurska.


Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 25
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na