Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Sukces Wydawnictwa Poznańskiego i Czwartej Strony na targach w Warszawie

Sukces Wydawnictwa Poznańskiego i Czwartej Strony na targach w Warszawie


Warszawskie Targi Książki już za nami. Rozdaliśmy: 7000 egzemplarzy „Gazety do Czytania”, 40 kilogramów krówek, 1000 długopisów i niezliczoną ilość zakładek do książek. Czytelnicy dostawali też od nas pierwsze rozdziały kolejnych książek Roberta Małeckiego, Natalii Sońskiej i Agaty Przybyłek oraz Agnieszki Olejnik. Specjalne pakiety z upominkami przygotowaliśmy dla bibliotekarek i bibliotekarzy, a każda osoba, która kupiła książki młodzieżowe, dostawała pakiet przypinek z głównymi bohaterami rysowanymi przez Tojko i plakat promujący książkę „Buntowniczka z pustyni”.

Warszawskie Targi Książki, które odbyły się w dniach 18-21 maja 2017 na Stadionie Narodowym, cieszyły się ogromną popularnością, rekordowa frekwencja była też na naszym stoisku. Do autorek i autorów ustawiały się długie kolejki.

W trakcie wydarzenia zorganizowaliśmy osiem spotkań autorskich, w których uczestniczyli: Agnieszka Lis, Patrycja Gryciuk, Przemysław Borkowski, Karolina Wilczyńska, Eliza Michalik, Małgorzata Rogala, Agata Przybyłek i Natalia Sońska oraz Remigiusz Mróz. Gościnnie na naszym stoisku pojawili się też Szymon Hołownia, Henryk Sawka, Wojciech Cejrowski i Andrzej Rzepliński.

Czytelnicy najchętniej kupowali książki Remigiusza Mroza, zwłaszcza serię z Chyłką i Zordonem, najnowszy kryminał Przemysława Borkowskiego „Zakładnik” i przedpremierowy kryminał Marcela Woźniaka – „Powtórka”. Ogromną popularnością cieszyły się też książki młodzieżowe – „Buntowniczka z pustyni”, „Żniwiarz” i „The Call. Wezwanie”. Ostatni egzemplarz pierwszej z nich sprzedaliśmy już w sobotę, a „The Call” była tak pożądana przez jedną z czytelniczek, że próbowała ją schować i niepostrzeżenie wyjść :) Bardzo szybko sprzedaliśmy też wszystkie egzemplarze „Nocnego czuwania” Sary Moss. Często kupowano „Syna”, na podstawie którego właśnie nakręcono serial. Jeśli chodzi o literaturę non-fiction, to najlepiej sprzedawały się „Rekin i baran. Życie w cieniu islandzkich wulkanów”, „Człowiek, który zrozumiał naturę” i „Fiva”.

Warszawskie Targi Książki 2017 1
Warszawskie Targi Książki 2017 2
Warszawskie Targi Książki 2017 3
Warszawskie Targi Książki 2017 4
Warszawskie Targi Książki 2017 5
Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 23
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na