Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Spotkanie wokół „Radziwiłłów” Witolda Banacha

Spotkanie wokół „Radziwiłłów” Witolda Banacha


22 lutego w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu odbyło się spotkanie z Witoldem Banachem, autorem książki „Radziwiłłowie. Burzliwe losy słynnego rodu”.

Od godziny 18:00 zgromadzeni mogli posłuchać pasjonującej dysputy prowadzonej przez autora książki oraz profesora Waldemara Łazugę. Spotkanie otworzył Prezes Wydawnictwa Poznańskiego, Maciej Cieciora, zaś wśród gości pojawili się, m.in., Wicewojewoda Wielkopolska, Marlena Maląg, Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia ArtVivat!, Dorota Pawłowska.

Wśród poruszanych tematów pojawiły się zarówno wątki ściśle związane z historią Polski oraz losami samego rodu, jak i ciekawostki dotyczące, m.in., języków, jakimi się posługiwali, ich tożsamości kulturowej oraz etnicznej.

W trakcie całego spotkania możliwy był także zakup książki „Radziwiłłowie. Burzliwe losy słynnego rodu”, zaś po zakończeniu części oficjalnej – uzyskanie autografu autora.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne!

Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 23
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na