Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Nagroda Magellana dla Natalii Kołaczek

Nagroda Magellana dla Natalii Kołaczek


17 maja Natalia Kołaczek, autorka wydanego przez nas "I cóż, że o Szwecji", uhonorowana została Nagrodą Magellana w kategorii "książka podróżnicza"!

Nagrody Magellana przyznawane są przez "Magazyn Literacki KSIĄŻKI", a ich celem jest promowanie literatury rozbudzającej pasję podróżowania, wychowującej kolejne pokolenia globtroterów oraz wyróżniającej się dbałością i starannością o turystyczną jakość.

Laureatów wyłoniło jury w składzie: Krzysztof Rąpała (podróżnik, organizator wypraw do Azji), Dariusz Fedor (redaktor naczelny magazynu „Kontynenty”), Dawid Zaraziński (niezależny ekspert, znawca nowych mediów i technologii, „Harvard Business Review Polska”), Łukasz Gołębiewski (ekspert rynku książki), Piotr Dobrołęcki (redaktor naczelny „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”) i Ewa Tenderenda-Ożóg (zastępca redaktora naczelnego „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI).

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie!
Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 23
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na