Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Spotkanie z Piotrem Bojarskim

Spotkanie z Piotrem Bojarskim26 czerwca w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie odbyło się spotkanie prapremierowe książki Pokuszenie Piotra Bojarskiego. Autor powieści kryminalnych i historycznych, na co dzień dziennikarz, powrócił na chwilę w swoje rodzinne strony, żeby opowiedzieć o najnowszej – drugiej z cyklu o Bogdanie Popiołku – powieści. W spotkaniu prowadzonym przez Adriana Tomczyka udział wzięła Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Danuta Patalas.

Akcja Pokuszenia osadzona jest właśnie we Wschowie – miasteczku małym, ale z wielką historią, a dzięki Piotrowi Bojarskiemu – również z własną powieścią kryminalną.

Dla tłumnie przybyłych gości była to okazja nie tylko do zadania autorowi szeregu pytań, ale również możliwość zakupienia książki – na ponad tydzień przed pojawieniem się w księgarniach. Wszystkie egzemplarze Pokuszenia – przywiezione do Wschowy prosto z drukarni – trafiły w ręce czytelników. Ci, którym nie udało się zakupić powieści od razu, będą mogli to zrobić już 4 lipca.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu i żywą dyskusję!
Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 23
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na