Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Annie Proulx w Polsce!

Annie Proulx w Polsce!


W weekend 22-24 Vi mieliśmy ogromny zaszczyt i przyjemność gościć Annie Proulx – amerykańską pisarkę, laureatkę National Book Award i Nagrody Pulitzera, autorkę „Drwali” (wydanych przez Wydawnictwo Czwarta Strona w 2017 roku), „Kronik portowych” (nowe tłumaczenie tego tytułu ukaże się w lipcu tego roku nakładem Wydawnictwa Poznańskiego) oraz „Tajemnicy Brokeback Mountain”.

Podczas swojej wizyty Annie Proulx nie tylko wzięła udział w Big Book Festivalu, na którym była jedną z gwiazd programu, ale też odwiedziła Puszczę Białowieską, co było jednym z jej marzeń. Wizyta w ścisłym rezerwacie możliwa była dzięki uprzejmości dyrekcji Białowieskiego Parku Narodowego, która umożliwiła autorce wejście na jego teren i zapewniła przewodników, którzy oprowadzili ją po terenie rezerwatu. Pisarka spotkała się także z Adamem Wajrakiem – dziennikarzem, pisarzem i aktywistą, głęboko zaangażowanym w obronę Puszczy Białowieskiej przed wycinką.

Wszystkim osobom zaangażowanym z przyjazd Annie Proulx do Polski serdecznie dziękujemy!


Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 23
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na