Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Grupa Wydawnictwa Poznańskiego na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Grupa Wydawnictwa Poznańskiego na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie


Setki stoisk, tysiące zwiedzających i miliony doskonałych książek – tak wyglądał ostatni weekend w Międzynarodowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym EXPO w Krakowie.

Od 25 do 28 X na stoisku Grupy Wydawnictwa Poznańskiego (w skład której wchodzą trzy marki – Wydawnictwo Poznańskie, Wydawnictwo Czwarta Strona i najmłodszy, niedawno powstały inprint – We need YA) odwiedzający mogli nie tylko kupić dotychczasowe bestsellery z oferty, ale i zaopatrzyć się w przedpremierowe egzemplarze tytułów planowanych na sam koniec października i listopad. Wśród najpopularniejszych i najchętniej kupowanych książek znalazły się takie tytuły jak „Joseph Conrad i narodziny globalnego świata”, „Laponia. Wszystkie imiona śniegu”, czy „BTS. Droga na szczyt”. Ogromną popularnością cieszyły się także książki obyczajowe, zwłaszcza te o tematyce świątecznej.

Poza zakupami, czytelnicy mieli także okazję, by uzyskać autografy od swoich ulubionych autorów. W Krakowie na stoisku wydawnictwa z fanami spotkali się Robert Małecki, Gabriela Gargaś, Joanna Szarańska, Agnieszka Lis, Karolina Wilczyńska, Natalia Sońska I Agata Przybyłek. Ponadto, na terenie centrum targowego odbywały się także spotkania z Adamem Faberem, Pauliną Hendel, Martyną Senator i Aleksandrą Polak.

Dzięki współpracy z Ambasadą Królestwa Szwecji w Polsce, na targach pojawiła się także Elisabeth Asbrink, autorka poruszającego reportażu „1957. Świat zaczyna się teraz” oraz Niklas Orrenius, którego książka „Strzały w Kopenhadze” wydana została w sierpniu tego roku. Oba tytuły ukazały się w serii reporterskiej Wydawnictwa Poznańskiego.

Wszystkim, który odwiedzili stoisko C63 serdecznie dziękujemy i już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję targów!

Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 23
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na