Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Wydawnictwo Poznańskie Wydawcą Roku 2018!

Wydawnictwo Poznańskie Wydawcą Roku 2018!


23 stycznia, podczas gali Miesięcznika Literackiego Książki, zostaliśmy uhonorowani zaszczytnym tytułem Wydawcy Roku 2018 „za wysokie standardy literackie i edytorskie oraz profesjonalne i odpowiedzialne łączenie funkcji kulturowej z komercyjną”.

Kapituła nagrody doceniła nasze działania związane z powrotem Serii Dzieł Pisarzy Skandynawskich i nawiązaniem do jej ogromnej kulturotwórczej roli, a także zmiany, które od kilku lat nieustannie przechodzimy (założenie imprintów: Wydawnictwo Czwarta Strona, Wydawnictwo We need YA oraz nowy logotyp i pełny rebranding marki).

Doceniona także została nasze seria reporterska – wydane w jej ramach „Strzały w Kopenhadze” Niklasa Orreniusa otrzymały tytuł Książki Miesiąca (sierpień 2018) w kategorii „literatura faktu.

Serdecznie dziękujemy kapitule nagrody za tak wspaniałą nagrodę i wyróżnienie, które tylko motywuje nas do dalszej pracy nad rozwojem naszej oferty i jeszcze wyższymi standardami pracy!


Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 23
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na