Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Warszawskie Targi Książki 2019 za nami!

Warszawskie Targi Książki 2019 za nami!


Grupa Wydawnictwa Poznańskiego ma za sobą kolejną dobrą edycję Warszawskich Targów Książki. Jak co roku stoisko Wydawnictwa Poznańskiego, Czwartej Strony i We need YA przyciągnęło dużą liczbę czytelników – każdy mógł znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się literatura obyczajowa i reportaż (szczególnie nasza ostatnia premiera w serii reporterskiej - Z miłości? To współczuję. Opowieść z Omanu). Dużą popularnością cieszyły się spotkania z autorami, między innymi Agnieszką Lis, Robertem Małeckim i Gabrielą Gargaś. Wielu słuchaczy przyciągnęła prelekcja Pauliny Łopatniuk, autorki Patologów. Panie doktorze, czy to rak?.

Grupa ma się czym pochwalić także jeśli chodzi o okołotargowe plebiscyty. Trzy nasze książki – Bałtyk. Historie zza parawanu Aleksandry Arendt oraz Szlaki. Opowieści o wędrówkach i Góry. Stan umysłu, obie autorstwa Roberta Macfarlane'a (Wydawnictwo Poznańskie) – otrzymały ex aequo nagrodę Magellana dla najlepszych książek podróżniczych. Reportaż Kuba-Miami. Ucieczki i powroty został wyróżniony przez Książki. Magazyn Literacki wśród najlepszych publikacji turystycznych, Katarzyna Tubylewicz, tłumaczka Strzałów w Kopenhadze Niklasa Orreniusa, otrzymała wyróżnienie przyznane przez jury nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego, a Robert Małecki za Skazę otrzymał wyróżnienie Festiwalu Kryminalna Warszawa.


Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 25
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na