Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Znamy najlepsze książki historyczne 2018 roku w plebiscycie HISTORIA ZEBRANA!

Znamy najlepsze książki historyczne 2018 roku w plebiscycie HISTORIA ZEBRANA!Miło nam poinformować, że w corocznym plebiscycie HISTORIA ZEBRANA książka "Radziwiłłowie. Burzliwe losy słynnego rodu" autorstwa Witolda Banacha zdobyła Nagrodę Internautów w kategorii „W rolach głównych”. „Historia zebrana. Konkurs na najlepszą książkę historyczną” to inicjatywa organizowana od 2009 roku przez redakcje portalu historycznego Histmag.org oraz serwisu Granice.pl – wszystko o literaturze.

Radziwiłłowie. Burzliwe losy słynnego rodu to książka opowiadająca losy jednego z najbardziej znanych i bogatych rodów jakie zamieszkiwały Polskę. Przez wieki ich działalność miała przeogromny wpływ na losy kraju, jego historię, kulturę, sztukę. Ród ten już odgrywał wielką rolę za czasów I Rzeczypospolitej, często miał niechlubną rolę. A potem przyszły rozbiory, w końcu Polska odzyskała niepodległość, nadeszły trudne lata okupacji a Radziwiłłowie wciąż trwali i odgrywali znacząca rolę w kształtowaniu losów poszczególnych osób i historii. Dlatego losy tego rodu są fascynującym tematem” – uzasadnia oddany głos Anna Grzebalska, internautka biorąca udział w plebiscycie.

Bardzo się cieszymy i zachęcamy do lektury!

Więcej informacji o plebiscycie: https://www.historiazebrana.pl/2018f/

Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 25
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na