Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Produkty: 0
Suma: 0,00 zł


Nagroda w konkursie "Najlepsze wydawnictwa o górach" dla książki Roberta Macfarlane′a "Góry. Stan umysłu"

Nagroda w konkursie "Najlepsze wydawnictwa o górach" dla książki Roberta Macfarlane′a "Góry. Stan umysłu"Książka „Góry. Stan umysłu” autorstwa Roberta Macfarlane’a (w przekładzie Jacka Koniecznego) zdobyła drugie miejsce w konkursie „Najlepsze wydawnictwa o górach” w kategorii: proza literacka o tematyce górskiej. Konkurs był zorganizowany po raz czwarty przez Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz Wydawnictwo „Karpaty” w Krakowie.

Uroczyste wręczenie honorowych statuetek oraz dyplomów laureatom Konkursu, a także przyznanych wyróżnień odbyło się w drugim dniu 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (w piątek 25 października).

Wszystkie wydawnictwa zgłoszone do Konkursu były prezentowane na wystawie podczas trwania 23. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, na stoisku Międzynarodowego Konkursu „Najlepsze wydawnictwa o górach”.


Kontakt

Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o.
ul. Fredry 8
61-701 Poznań

Sekretariat:                      Dział handlowy:
tel. 61 853 99 10             tel. 61 853 99 25
fax. 61 853 80 75

Jesteśmy na